04 Sierpnia 2016

Terroryzm
K48l.jpg
autor: Redakcja

ISIS planuje otwartą wojnę z Europą Zachodnią

  • isis-germany.jpg
  • harry-sarfo.jpg Harry Sarfo

ISIS chce przenieść wojnę do europejskich państw. Według osadzonego w niemieckim więzieniu byłego bojownika Państwa Islamskiego, ostatnie zamachy są jedynie początkiem. Terroryści mają ciągle werbować nowych bojowników i to już na terenie Europy. Państwo islamskie ma dysponować setkami tysięcy nieujawnionych członków, którzy tylko czekają na rozkaz. Służby specjalne państw Europejskich mają wiedzę na temat przygotowywanej ofensywy islamu na starym kontynencie.

Harry Sarfo przybył do Syrii chcąc walczyć po stronie ISIS. Jednak po przeszkoleniu został wysłany do Niemiec. Państwo Islamskie chce mieć jak najwięcej bojowników w Europie. Według dowódców ISIS niemieccy i brytyjscy muzułmanie nie są skorzy wykonywać polecenia. Zupełnie inne zdanie mają o Francji. Bojownicy Państwa islamskiego mają być wysyłani też do Hiszpanii oraz Austrii.

Według Sarfo, Europa Zachodnia będzie bramą do USA dla Państwa Islamskiego. Bojownicy z Niemieckim czy Francuskim paszportem mogą swobodnie przemieszczać się bez wiz na teren Stanów Zjednoczonych. Na teren USA nie trzeba przemycać broni, ponieważ można ją legalnie zakupić.

 

harry-sarfo.jpgHarry Sarfo

Tagi: isis, państwo islamskie, ataki, wojna, europa zachodnia

© Licencja na publikację © ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone