10 Czerwca 2016

Nasze śledztwa
K48l.jpg
autor: Redakcja

Łukasz Pawelski nowym Redaktorem Naczelnym portalu kulisy24.com

  • luka (1).png Łukasz Pawelski - nowy Redaktor Naczelny portalu informacyjnego kulisy24.com

Redakcyjne zmiany

Informujemy, że z dniem 10 czerwca 2016 roku nowym Redaktorem Naczelnym naszego portalu został Łukasz Pawelski. Wierzymy, że nasz portal utrzyma swoją znaczącą pozycję.

 

Dziękujemy

W tym miejscu chcemy wyrazić swoją wdzięczność dotychczasowemu zespołowi, zwłaszcza Redaktorowi Sylwestrowi Latkowskiemu. Zbudowany przez niego zespół w sposób wyjątkowy wywiązywał się ze swoich dziennikarskich obowiązków. Poruszając tematy ważne i trudne dowiódł, że jest w stanie pokazywać prawdę, bez względu na potencjalne ryzyko. Działania podejmowane przez Redakcję oraz Redaktora Sylwestra Latkowskiego zawsze miały na celu dobro społeczne. Zdajemy sobie sprawę, że trudno będzie powtórzyć dokonania poprzedniego zespołu. Równocześnie mamy nadzieję, że dotychczasowy Redaktor Naczelny zaszczyci nas swoimi felietonami oraz udzieli koleżeńskiego wsparcia. Dziękujemy za wkład w budowę portalu.

 

W waszej obronie

Nowy redaktor naczelny portalu jest z wykształcenia prawnikiem. Ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w problematyce prawniczej oraz ekonomicznej. Stanowczo krytykuje patologie polskiego wymiaru sprawiedliwości. Bezkompromisowo walczy w obronie ludzi spoza "układu". Wierzymy, że wspólnie uczynimy polski wymiar sprawiedliwości lepszym.

 

Zespół redakcyjny dalej pozostanie otwarty na problematykę społeczną. Nie zapomnimy o Polsce lokalnej. Nie odeślemy nikogo z kwitkiem. Zawsze staniemy w obronie słabszych. Będziemy walczyć z sądowym bezprawiem. Nie oszczędzimy skorumpowanych organów ścigania. Zawsze pokażemy prawdę i nic poza nią. Staniemy się rzecznikami interesu publicznego, działając na waszą rzecz.

 

Liczymy na Wasze wsparcie!

 

 

 

Tagi: sylwester latkowski, łukasz pawelski, kulisy24.com

© Licencja na publikację © ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone